Svokra cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

V dnešnej Svokre to bude drsné!

08. 07 2015 18:00 | Martina
Svokra, Gizka Oňová
Svokra, Gizka Oňová
Svokra, Gizka Oňová
Svokra, Gizka Oňová

Gizka Oňová čelí malým nespratníkom

V dnešnej relácii Svokra, to bude drsné. Svokra Gizka, si v tejto rodine prejde zaťažkávajúcou skúškou.  Ako to celé dopadne? Uvidíte už dnes večer!

Tridsaťpäťročná Viola sa ocitla v neľahkej situácii, a tak sa rozhodla vyhľadať Gizkinu pomoc. Sama vychováva päť deti (7, 10, 11, 12 a 15). Najstarší, päťnásťročný Dávid dokonca čaká dieťa so svojou sedemnásťročnou priateľkou. Jeden syn je momentálne umiestnený pre jeho správanie v diagnostickom ústave. O pár dní ho čaká návrat domov. V dvojizbovom byte bývajú siedmi. Čoskoro do ich rodiny pribudne ďalší člen. Viola si nevie predstaviť, ako to budú zvládať. Na všetko je sama. Pracuje na 3 smeny, nemá mamu, svokru, nemá sa s kým porozprávať o jej problémoch. 12-ročný syn Marek je momentálne v diagnostickom ústave. O pár dní ho čaká návrat domov.

Svokra, Gizka Oňová
 

Od muža utiekla, pretože ju 12 rokov týral. „Najhoršie bolo, keď už ma nechal porodiť doma na zemi dve deti – Marka a Kristínu. Najskôr jedno a potom druhé. Nezavolal sanitku, sama som si odrodila deti.“

 
 

 
 

 

Sledujte Svokru dnes na Markíze o 20.30 h.

Upútavka

 
Svokra - v utorok, 27. augusta, o 21.55!
Sledujte celé epizody na