Svokra cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Spoznávate ju? Takto kedysi vyzerala hviezda Repete

17. 05 2016 12:10 | Martina Stefankova
Gizka Oňová Repete
Gizka Oňová Repete Foto: YouTube

Dnes by sme si jednu reláciu bez nej ani nevedeli predstaviť.

Hviezda legendárnej pesničkovej súťaže Repete, ktorej tvárou bol nezabudnuteľný Ivo Krajíček sa vracia späť na televízne obrazovky.  A to rovno v primetime! Gizka Oňová, alias Svokra bude opäť pomáhať rodinám, ktoré to potrebujú. Premiérovú Svokru môžete vidieť už dnes večer o 20. 30 na Markíze!

Gizka, nie je len výborná speváčka. So svojou kamarátkou - legendárnou herečkou a komičkou Majdou Pavelekovou dokonca napísali dve knihy o varení, spoločne účinkovali aj v muzikáli Mníšky, a Gizka sa objavila aj ako herečka v kabaretnej divadelnej hre.

Málokto si však pamätá Gizku aj inak, ako v úlohe riešiteľky nekonečne zamotaných a častokrát neľahkých osudov rodín na celom Slovensku. V minulosti vystupovala ako speváčka v šou Repete.  Pozrite si, ako legendárna Svokra v minulosti hviezdila. Večne usmiata žena so zmyslom pre humor má svoje nezabudnuteľné šlágre. Vráťte sa s nami späť do minulosti do roku 1993, kedy účinkovala v už spomínanom Repete.

Gizka Oňová Repete
Foto: YouTube
 

Gizka Oňová Repete
Foto: YouTube
 

 


Gizka Oňová
Foto: YouTube
 

A objavovala sa aj v markizáckom predchodcovi Telerána - v relácii Ráno s Markízou, kde už vtedy prezentovala ako chutne a najmä lacno sa dá najesť. 

Gizka Oňová v Ráno s Markízou
Foto: TV Markíza
 

Gizka Oňová a Oldo Hlaváček- v relácii Vtipnejší vyhráva.

Gizka Oňová, Oldo Hlaváček- Vtipnejší vyhráva
Foto: YouTube
 

Svokra v premiére v utorok, 17. mája, o 20.30!

 

Finále siedmeho pokračovania úspešnej reality šou Farma. Tieto zábery ste v televízii nevideli. Aj toto sa dialo po vyhlásení výsledkov!

Exkluzívne! Známy slovenský herec z Hornej Dolnej nám porozprával o dvojmesačnom synčekovi a otcovstve. Rozhovor iba u nás!

 

Upútavka

 
Svokra - v utorok, 27. augusta, o 21.55!
Sledujte celé epizody na