Svokra cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Svokra posilňuje a nebude jediná: Pomoc potrebuje extrémne obézny Sebastián

31. 05 2016 10:06 |
Gizka Oňová
Gizka Oňová Foto: TV Markíza

V tejto Svokre pôjde o život!

Doposiaľ sme Gizku videli riešiť vzťahové problémy, no dnešná časť bude diametrálne odlišná od tých ostatných. Pomoc bude potrebovať iba 14-ročný Sebastián! Dokáže Gizka pomôcť aj teraz?

Tentokrát pôjde v šou Svokra doslova o život! Mama 14-ročného Sebastiána vidí v Gizke poslednú nádej. Sebastián váži 146 kíl a jeho rodičia sa márne pokúšajú, aby ich syn schudol. Ak sa mu to nepodarí, hrozia mu vážne zdravotné problémy, ktoré sa môžu skončiť veľmi zle, ba dokonca úplne najhoršie!

svokra
Foto: TV Markíza
 

Televízna Svokra pocestuje za pani Žanetou do obce Malženice. Potrebuje pomôcť s maloletým extrémne obéznym synom, ktorý neustále priberá a má strach o jeho život. Tento príbeh komplikuje aj zdravotný stav pani Žanety.

svokra
Foto: TV Markíza
 


"Dobre, že sedím! 146 kíl? Na 14-ročného chlapca je to strašne veľa. Myslím, že som prišla v najvyšší čas," zareagovala šokovaná Gizka na informáciu o Sebastiánovej váhe. Podarí sa Gizke zachrániť Sebastiánovi život a pôjdu jeho kilá konečne smerom nadol? To uvidíte už dnes večer na Markíze!

svokra
Foto: TV Markíza
 

Sledujte premiérovú Svokru každý utorok o 20.30!

 

Šťastný domov urobí šťastnými celé rodiny! Na obrazovky televízie Markíza príde 8. júna novučičká relácia s názvom Šťastný domov

Hlášky, ktoré musíte počuť: Perlí popletený Puskailer! Spevák hosťom kvízšou Dobre vedieť!

Krásna herečka sa zbavila silnej závislosti s pomocou psychologičky! Henrieta Mičkovicová sekla s cigaretami zo dňa na deň.

 

Upútavka

 
Svokra - v utorok, 27. augusta, o 21.55!
Sledujte celé epizody na